EIBERGEN – Op zaterdag 9 januari houdt FC Eibergen voor de 26e keer zijn traditionele crossloop. Net als in voorgaande jaren is er weer een mooi parcours uitgezet over en rond sportpark De Bijenkamp. Er zijn vijf afstanden.
Begonnen wordt om 13.00 uur met de 2,5 kilometer. Vervolgens, om 13.20 uur, valt het startschot voor de deelnemers aan de 5 kilometer. De echte diehards doen mee aan de 10 en 15 kilometer. Zij vertrekken om 14.00 uur. De allerjongste generatie kan zich ‘rot rennen’ bij de 1 kilometer. De aanvangstijd hiervan is 14.10 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 1 euro per persoon voor deelnemers tot 16 jaar.
Oudere lopers betalen 2,50 euro. Opgave is mogelijk in clubgebouw De Schöppe tot een kwartier voor het begin van elke afstand. Het evenement mag zich elk jaar verheugen in meer dan 200 deelnemers. Velen van hen komen uit plaatsen buiten Eibergen. Kleed- en douchegelegenheid is volop aanwezig.
Voor inlichtingen kan contact worden opgenomen met Gerrit Rouwenhorst van de organiserende activiteitencommissie, tel. (0545) 474060.
Eibergse judo coaches succesvol op NK EIBERGEN - Stichting Judosport Oost (SJO) was dit weekend aanwezig op het Nederlands kampioenschap tot 18 jaar. In totaal waren er 10 Twentse judoka’...... Lees verder »
Rijbewijskeuringen CBR in Eibergen EIBERGEN - Een medische keuring voor het verlengen van uw rijbewijs is nodig wanneer u 75 jaar of ouder bent of wanneer u een zgn. groot rijbewijs (C...... Lees verder »
Hond Alex vermist in Noordijk NOORDIJK - Sinds vanochtend rond een uur of 8 is hond (Alex) vermist geraakt. Mocht je in de omgeving van Noordijk, Neede, Geesteren of Gelselaar zij...... Lees verder »
Buikschuiven in Geesteren GEESTEREN - Op zaterdag 9 juli vindt, tijdens de oranjefeesten in Geesteren, de 2e editie plaats van het kampioenschap buikschuiven. Het buikschuiven...... Lees verder »
Fratsen Kleurt wal bie NEEDE - Noe was wij onlangs een betje an `t verbrekken ,hier en doar mossen wat tegels oet dee versletten waren. Ok een stukske muure mos vernieuwd w...... Lees verder »
Fratsen gedoo NEEDE - Wat een gedoo is `t toch,iedereene mut mear betalen deur de hooge energieprieze,moar snappen kun e wij `t neet. Ollie maatschappen dreit woek...... Lees verder »
Fratsen Tegenstriedigheden NEEDE - Langzamerhand kump `t zowiet dat gin mense de wereld mear snapt. De hele wereld is `t deroaver ens dat wij wat zuuniger mot wean op de eardbo...... Lees verder »
Fratsen Borstbeeld NEEDE - Willem Sluiter joarenlang e woont in Eibargen moar `t blik dat dissen dominee en dichter in Neede is geboren. Dat kunt wij as Needenaren natu...... Lees verder »
NUB TV
Besluit locatie keuze sporthal Ruurlo nadert zijn ontknoping
RUURLO – In Ruurlo wachten ze er al langere tijd op, de keuze voor een locatie van de nieuwe sporthal. Na het debacle met wethouder Bosman moest Gerda ter Denge de ijzers uit het vuur halen. Ter Denge is dinsdagavond afgezwaaid als wethouder en maakt het definitieve besluit dus niet meer mee. Komende dinsdag vergadert de raad nogmaals over het onderwerp. De VVD komt dan nog met een amendement en Jan Zappeij denkt nog na over een motie die hij mogelijk zal indienen.
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »