NEEDE – Zaterdagmiddag omstreeks 16.00 uur heeft politie Berkelland drie jongens opgepakt. De aanhouding vond plaats op het busplein in Neede. Ze zijn meegenomen voor inbraak en vandalisme. De jonge knapen hielden zich op in het voormalige piratencafé. Een getuige zag hoe ze binnen kwamen. “De deur was afgetimmerd met planken, deze zijn weggetrokken. Daarna hebben ze een ruit ingeslagen.” Stuk voor stuk zijn de jongens door agenten uit het pand gehaald. De politie kwam in actie na een tip uit de buurt. De gastjes zijn verhoord op politiebureau in Borculo. “De tieners hadden volgens mij niet de intentie om in te breken. Het gaat ons voornamelijk om de baldadigheid”, aldus een agent. Ze worden doorgestuurd naar bureau Halt en krijgen een boete. De gemeente Berkelland is ingelicht in verband met de beschadigde deur.
Foto’s Roy Nijman:
[nggallery id=4414]
15 gedachten over “Drie jongens opgepakt op Needs busplein”
nu baldadigheid, morgen inbraak, hier begint het mee.
Blijf van een ander zijn spullen af!!
Haha en zo meteen staan er weer berichten over weer die hangjongeren
dat pand staat al te lang leeg .maak er een jeugdhonk van
of iets in die richting,
Of breek hem gewoon af.. weg dermee !
Voor de duidelijkheid, de jongeren hebben planken weggetrokken en de deur+ruit vernield. Bericht is na eerste informatie bijgewerkt.
Misschien was het beter geweest om de boel in de hens te steken. Waren we van deze bouwval ook af.
dit pand is niet van de gemeente
Rommel of geen rommel. Ze moeten met de poten van andermans spullen afblijven. Bewust vernielen. Factuur opmaken en laten betalen!
Waarom staat dat gebouw er nog,slopen.
Wat idioot, doorsturen naar bureau Halt en een boete…
de tieners vonden het waarschijnlijk spannend om daar even rond te kijken.
Ik weet het is andermans eigendom maar om ze zo aan te pakken is wel zeer overdreven.
laat ze zelf de schade herstellen en laat het daarbij
Pak liever het echte tuig aan, de knapen van rond die 20 met hun autos neede onveilig maken
Dit soort dingen krijg je als alles van de jeugd word afgepakt.
Wat is er nu nog voor de jeugd hier in Neede?
Ze moeten met dit pand gewoon iets mee doen voor de jeugd.
helemaal met fo eens .er lopen wel andere figuren in neede rond die per direct achter slot en grendel moeten.
maak er maar een ijssallon van die hebben we nog niet
FO stoer hoor zo over nub maar normaal horen we jullie ook niet klagen dus ssssstttt
dat pandje moet gewoon weer open en voor de jeugd wat te doen te geven. net als het bastion. we hebben juist wat lokaties nodig wat geen reden geeft om op straat te hangen maar de mensen in contact met elkaar te brengen,
Reacties zijn gesloten.